O chalupě

Chalupa a související pozemky zahrady jsou kompletně oplocené. Po průjezdu dálkově ovládanou bránou a po zaparkování auta na privátním, prostorném parkovišti (až 4 osobní vozidla), projdete po dlážděné cestě přední zahradou s ovocnými a okrasnými stromy a dominantním triem borovic. Krytý vchod do chalupy nabízí uložení kol, lyží s možností uzamčení.

Za dveřmi naproti hlavnímu vchodu se nachází krátká chodba ústící do velkoryse pojatého společného prostoru kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Moderně a zcela kompletně vybavená kuchyně nabízí možnost přípravy veškerých pokrmů studené i teplé kuchyně (prostorná lednice, vestavěná mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, varná deska, profesionální kávovar, varná konvice, tyčový mixér, několik kompletních sad příborů a kuchařského náčiní a multifunkční hrnec, umožňující jednoduše vařit polévky, omáčky, maso nebo rýži). Jídelní stůl nabízí místo k sezení až pro 10 osob. Volně k dispozici jsou dvě jídelní židličky pro děti. V obývacím pokoji s rozměrnou televizí a krbem (dřevo do krbu je hostům k dispozici v rámci ceny pobytu) se lze usadit na dvou pohovkách. Televize nabízí nespočet programů internetové televize; wifi je dostupná v plné rychlosti po celém objektu chalupy.

V přízemí chalupy se nachází i samostatné WC a plnohodnotná koupelna s prostorným sprchovým koutem.

Místnost pod schody byla vyloučena z volného použití a je uzamčena.

Ze společného prostoru vedou portálové dveře na východní krytou terasu s posezením. Z terasy se po pár schodech dostanete na uklidňující zadní zahradu s ohništěm, ovocnými stromy a keři. Sezonní ovoce je k dispozici hostům k volnému sběru.

Schody, vedoucí do nadzemního patra, jsou vybaveny permanentním nočním osvětlením, pro větší bezpečnost. Přesto Vás nabádáme ke zvýšení opatrnosti v rámci pohybu po schodech.

V horním patře se nachází další samostatné WC a koupelna vybavená vanou se sprchou.

Vlevo, za prvními dveřmi od schodů, se nachází ložnice (B). Je vybavena velice pohodlnou manželskou postelí s možností plnohodnotné přistýlky, nebo dětské postýlky. Úložné prostory a věšák na oblečení jsou samozřejmostí. Stejnou dispozicí disponuje i ložnice (C), nacházející se za druhými dveřmi nalevo od schodů.

Napravo od schodů se nachází největší ložnice (D), která je vybavena jednou manželskou postelí s nočními stolky a osvětlením a dvěma jednolůžkovými postelemi. Centrem ložnice je knihovna vybavená knihami náročnější i odpočinkové literatury k volnému čtení pro dospělé a knihovnička pro děti s hračkami.

V chalupě je k dispozici plnohodnotná, přenosná přistýlka pro dospělého a další pro dítě do 3 let.

Všechny postele jsou čistě povlečené a upravené. Ke každé posteli jsou navíc polštáře pro větší pohodlí. Pro nejmenší máme taky peřinku a polštář s povlečením a matrací do přenosné postýlky.

Chalupavojtechov.cz

Vojtěchov č. ev. 107
593 01 Lísek